YDKBD Bursa Şubesi’nde Esra İnhanlı’ya güvenoyu

BURSA (İGFA) – YDKBD Bursa Şubesi’nin Olağan Genel Konsey toplantısı Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde üyelerin geniş iştirakiyle gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel şura toplantısında Divan Başkanlığını Mehmet Sakallıoğlu, Divan Katipliklerini de Alper Kanar Karani ve Ali Kaya yaptı.

2022-2024 yıllarına ait faaliyet ve kontrol raporu ile gelir-gider tablolarının yer aldığı raporların okunması ve oylanmasının akabinde seçime geçildi.

Tek listeyle yapılan YDKBD Bursa Şubesi olağan genel şurasında mevcut Lider Esra İnhanlı, genel heyete katılan üyelerin tamamının oyunu alarak tekrar şube başkanlığına seçildi.

Seçimin akabinde konuşan ve üyelere dayanakları için teşekkür eden YDKBD Bursa Şube Başkanı Esra İnhanlı, “Sizlere hem iştirakleriniz hem de dayanaklarınız için idare heyetim ve şahsım adıma teşekkür ediyorum. Ben ve idare heyetimizdeki arkadaşlarımızla geride bıraktığımız devir içerisinde yapı kontrol sisteminin değerini anlatmaktan, meslektaşlarımızın meselelerine dikkat çekmeye varıncaya kadar çok sayıda aktiflik ve çalışma gerçekleştirdik. Bu devirde de geçen devrin üzerine ekleyerek yeni işlere daima birlikte imza atacağız” dedi.

YDKBD Bursa Şubesi’nde Esra İnhanlı başkanlığında oluşan idarede şu isimler yer aldı:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Serdal Aktaş, Sezen Kor, Buyruk İtina, Cüneyt Adıyaman, Yusuf Çaycı, M. Fırat Yılmaz

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Fatih Özçınar, Ahmet Turan, Tugay Bacakoğlu, Harun Bekil, Çağlar Irmak Şahin, Sena Akerdem, Cumali Erseçkin,

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Cemil Dayı, Bülent Setbaş, İbrahim Hacıoğlu

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Vahap Varol Ülgen, İsam Seyfettinoğlu, Zeki Başaran

Delege: Oktay Altun, Ahmet İstekli, Yusuf Kıroğlu, Mevlüt Kars, Resul Güçlü, İsmail Cem Küçük, Cevat Şahin, Şinasi Güner

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir