Değişimiyle gündeme bomba gibi düştü! Büşra Pekin yeni imajını paylaştı: Değişimiyle gündem olmuştu : Zayıflama sırrını paylaştı

Çok Hoş Hareketler Bunlar ile yıldızı parlayan Büşra Pekin verdiği kilolarla dikkat çekmişti. Son haliyle sık sık gündeme gelen Pekin farklı biri oldu. Büşra Pekin zayıfladı mı? Büşra Pekin kaç kilo verdi? Büşra Pekin nasıl zayıfladı? İşte ayrıntılar..

En büyük değişikliğin kilo vermek olduğunu söyleyen Pekin, “Yüzümdeki tek önemli süreç burun dokunuşudur. Hollywood yıldızlarının uyguladığı bir dokunuşu uyguladık. Rollerin durumuna nazaran de oyuncu botoksu yaparım. Dudaklarımı ve yanaklarımı elletmem” demişti.

Estetik yaptırmadığına kimseyi ikna edemeyen Pekin saç rengini de değiştirmişti. Oyuncu artık de saçlarını kısaltarak imaj değiştirdi.

BÜŞRA PEKİN NASIL ZAYIFLADI?

Kilo vermesine ait açıklamalarda bulunan Büşra Pekin, yeni halinden şad olduğunu belirterek zayıflamak isteyenlere 3 öğün yemek yemeyi tavsiye etti. Büşra Pekin’in diyetine istinaden açıklamaları şu formda;

DÜZENLİ SPOR: Büşra Pekin, kilo verme sürecinde en kıymetli etkenlerden birinin spor yapmak olduğunu belirtti. Yaptığı spor sayesinde metabolizmasının hızlandırdığını belirten ünlü oyuncu, kalori yakım suratını arttırdığını belirtti.

ŞEKERLİ VE GAZLI İÇECEKLERE SON: Şekerli ya da gazlı içecekler tüketmediğini belirten ünlü oyuncu, maden suyu ve su tercih ettiğini belirtti.

TATLIYI AZALTMA: Yaptığı diyette tatlıdan büyük ölçüde uzak durduğunu belirten Büşra Pekin, canı tatlı istediği vakit meyveli yoğurt tükettiğini belirtti.

ABUR CUBURDAN KAÇINMA: Sağlıya faydası dokunmayan ve kalorisi yüksek abur cuburları hayatından çıkarttığını belirten Büşra Pekin, bu sayede daha süratli formuna kavuştuğunu belirtti.

KETOJENİK DİYET: Ünlü oyuncu ketojenik diyetin de zayıflamasında büyük ölçüde rol aldığını belirtti.

KETOJENİK DİYET NEDİR?

Ketojenik diyet, karbonhidrat alımını azaltarak, protein ve yağ tüketimini arttıran beslenme haline denilmektedir. Ketojenik diyette beden güç için yağ yakmayı tercih eder ve zayıflama süreci hızlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir